Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jak pomalować Szopkę - KURS DIY

Hej!

Zapraszam po tygodniu na drugą część kursu na naszą Szopkę.
Dzisiaj malowanie krok po kroku.
Pierwszą część kursu znajdziecie  TUTAJ KLIK.


Do malowania potrzebne będą Wam farby najlepiej akrylowe. Cały zestaw takich farbek kupicie za ok 20 zł, a wystarczy on na naprawdę dużo prac. Może stworzycie jeszcze coś ślicznego, a po kursy i inspiracje zapraszam do TEJ ZAKŁADKI. Ostatecznie możecie użyć farb akwarelowych, temperowych lub plakatowych, ale kolorystyka będzie delikatniejsza.

Kolejna ważna sprawa to pędzle. Polecam Wam te nylonowe lub inne miękkie.
Kupicie je w sklepie plastycznym, supermarketach w dziale szkolnym lub na allegro.


Dodatkowo możecie użyć brokatu, samoprzylepnych diamentów, gwiazdek, kokardek, śnieżynek i innych ozdób, które znajdziecie w działach świątecznych - teraz jest ich mnóstwo w supermarketach.

Jeśli zależy Wam na dodaniu złotego koloru możecie użyć farby metalicznej akrylowej (sklep plastyczny, allegro), lub użyć lakieru do paznokci w złotym lub innych błyszczącym, czy brokatowym wykończeniu.

Oczywiście Szopkę możecie zostawić też w kolorze naturalnym, jeśli taka akurat Wam się podoba lub nie czujecie się na siłach w malowaniu.

Jeśli chcecie napisać coś na Szopce, możecie użyć markerów z cienką końcówką. Znajdziecie je w sklepach z artykułami biurowymi.Mi wykończenie Szopki zajęło ok 2 - 3 godziny. Polecam też używanie suszarki do włosów jeśli chcecie trochę przyśpieszyć wysuszenie farb.

W razie pytań piszcie w komentarzach lub na Facebooku. 
Koniecznie wyślijcie mi zdjęcia Waszych dzieł na email nataliazabawa@vp.pl 
lub wklejcie zdj na Facebooku
Już nie mogę się doczekać żeby je obejrzeć! 


...................................................................

masa solna dla dzieci masa solna ozdoby jak zrobić mase solną masa solna przepis masa solna suszenie masa papierowa masa solna aniołki masa solna wielkanoc przepis na masę solną jak zrobić figurki z masy solnej jak zrobić aniołka z masy solnej jak zrobić masę papierową jak zrobić masę solną przepis jak zrobić mase solną przepis jak zrobić mase solną na figurki
figurki z masy solnej jak zrobić stojącego aniołka z masy solnej jak zrobić aniołka z makaronu jak zrobić aniołka z papieru aniołki z masy solnej jak zrobić aniołka z origami jak zrobić aniołka z bibuły jak zrobić masę solną przepis na masę solną podziękowania dla gości aniołki ślubne