Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Serduszka

Hej! 

Do znudzenia zamęczam was serduszkami - ale takich jeszcze nie było :)
Każde serduszko osobno zapakowane. A więcej przykładów w Galerii - odsyłacz po prawej stronie bloga. 
Pa!


2 komentarze:

Podkarpackie Solne Anioły Katarzyna Źrebiec pisze...

NATALA- słuchaj, potrzebujemy Twojej pomocy. Zadecyduj, czy udostępnisz wiadomość u siebie na stronie, pozdrawiam ciepło. Szcegóły u mnie w poście anielaki.
Mam do Was BARDZO WAŻNY APEL! Napewno wszystkie znacie Agniesie z blogu starapracownia.blogspot.com Jeżeli śledzicie jej bloga to napewno znacie historię Małej Wiktorii- bratanicy Agi. Na wiosnę tego roku bardzo poważnie zachorowała i potrzebuje intensywnego leczenia. W takich sytuacjach nie można być obojętnym. Pomyślałam że rozpocznę ANIELSKIE POSPOLITE RUSZENIE i namówię Was Kochane aby każdy ko może pomógł Wiktorii i jej Rodzinie. Za zgodą Agniesi proszę każdą z Was aby ulepiła i wysłała do Bydgoszczy anioł, który stanie się cegiełką na cele fundacji zbierającej fundusze na leczenie Małej Dziewczynki. To przecież tak niewiele z naszej strony, a tak dużo może pomóc. Sama Agnieszka na blogu pisała niedawno, że musi skupić myśli na tworzeniu aniołów dla Wiktorii., choć sercem jest przy Małej w szpitalu. Dziewczyny, mam takie poczucie, że po raz pierwszy od założenia tego bloga tak naprawdę przyda on się w słusznej sprawie. Nie mam watpliwości, że to jest SŁUSZNA I HONOROWA SPRAWA. Proszę, przyłączcie się do mnie i rozsyłajcie tą wiadomość wśród innych rękodzielników. Ja nie mam zbyt wielu odbiorców, ale wśród Was są wieloletnie blogerki z potężnym odbiorem. Myslę, że znajdzie się wiele osób z dobrym sercem, które pomogą Rodzinie Agnieszki Wojtkowiak.
Jeżeli jesteś chetna(y) do przyłączenia się do ANIELSKIEGO POSPOLITEGO RUSZENIA DLA WIKTORII podaje adres na który można wysyłać anioły, małe czy duże, ważne aby odleciały do Bydgoszczy i pomogły Wiktorii.

Sztuka N!epoważna pisze...

hej Kasia! Pomysl bardzo mi sie podoba i chetnie sie do neigo przylacze ale musze poszperac za adresem bo chyba nie wkleil sie do komentarza:)

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, staram się na każdy odpowiedzieć:)