Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Gdzie byłam + foto

Hej Dziewczyny!
Wsiąknęłam na parę tyg, ale od dziś wracam z relacją z moich wakacji na Lazurowym Wybrzeżu. Pierwszy raz byłam w tak wyjątkowym miejscu, więc wszystko chciałabym wam pokazać!


Mieszkałam w Nicei gdzie znajduje się bycza plaża, niestety kamienista i trzeba się do niej przyzwyczaić. Morze ma lazurowy kolor w zależności od "humoru". Muszę wam powiedzieć, że nigdy wcześniej nie pływałam w morzu i totalnie się w tym zakochałam! :)


Moje ulubione miasteczko, które odwiedziłam to St Paul de Vence. To miejsce pełne uliczek, zaułków i galeryjek, w których można znaleźć różne cuda. Zauważyłam jednak, że tak naprawdę nie ma tam za wiele wyrobów rękodzielniczych.


W Cannes szczerze mówiąc oprócz markowych butików i jachtów, nie było powalająco. W każdym razie zdj na czerwonym " festiwalowym" dywanie mogę odhaczyć:) 


W tym rejonie znajduje się sporo miejsc, w których można zobaczyć morskie ( i nie tylko) zwierzęta, lub tropikalne rośliny. Miałam okazję zobaczyć mi. orki, delfiny i niedźwiedzia polarnego!


Szczególne wrażenie zrobiło na mnie Monako - gdzie nie miałam szczęścia w kasynie, i stare miasto w Antibes.
W Gras, które słynie z produkcji tamtejszych perfum, nad ulicami znajdują się przewody, które spryskują przechodniów perfumowaną wodą. :)W oceanarium w Monte Carlo zobaczyłam jak zupełnie osobny świat znajduje się pod wodą, nie zdawałam sobie z tego do tej pory zupełnie sprawy! Cudowne miejsce, musicie je zobaczyć jeśli kiedykolwiek tam będziecie.


W tajemnicy zdradzę wam, że mimo wszystko tęskniłam za blogowaniem i lepieniem :)
Od dziś do was wracam, buziaki!:*