Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Podziękowania komunijne I

Hej!:)
Najczęściej jak pewnie zauważyłyście,  zdarza mi się robić podziękowania - dziewczynki, ale jak widzicie czasem uda mi się zamówienie na chłopców :) Musze przyznać, że te aniołki robi się długo i tyle samo maluje, więc nie specjalnie lubię je wykonywać :) Co o nich myślicie ?:)

A tu moje dzisiejsze zakupy - udało mi się kupić małe dzwoneczki dla baranków, może więc w przyszłą Wielkanoc stworze moje wymarzone stadko z czerwoną wstążką:) Lakier jak widzicie kupuje hurtem, zawsze właściwie wybieram właśnie ten.
Polecam wam też te farby akrylowe. Bardzo je lubię i zbieram sobie kolory, kosztują nie całe 9 zł za 100 ml. Paleta kolorów jest całkiem spora, tam gdzie ja je kupuje ( Tarnów, ul.Chodowlana ) jest cała szafa tych farb. Jedyne co mnie denerwuje to to, że po wyciśnięciu robi się korek kiedy farba zaschnie, i trzeba go potem jakoś wydłubywać.

6 komentarzy:

Edytka pisze...

Z tego, co przetestowałam, to na wszystkich farbach akrylowych robi się taki "koreczek"... Ugh. Tyle, że o ile akryle po wyschnięciu nie brudzą rączek, i można je spokojnie paluchami wyciągać, to tempery już takiego komfortu nie dostarczają :/
Aniołki są cudne, i te spodnie "pumpy" cudowności!

Anonimowy pisze...

to że Pani nie lubi wykonywać tych aniołów to nie jest raczej zachętą to ewentualnych zamówień - a szkoda....:-(((

Sztuka N!epoważna pisze...

tych akurat nie lubię za bardzo, co zrobić :) to tylko moje zdanie, jezeli jest zamowienie to poprostu je robie nie grymasze :)

ZUzanna pisze...

Ja nie lubię malować aniołów.. Bez względu na płeć.. :) Wolę barwioną masę, choć nie zawsze mi się chce.. ;)
Śliczne chłopaczki! :)

Anonimowy pisze...

z chłopcami zdecydowanie jest niej problemów :-))))

Sztuka N!epoważna pisze...

ja lubię poszalec z buśkami ,a u chlopców to troche nie bespieczne i moga wyjsc zbyt 'damskie' więc stąd moja mała niechęć :P

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze, staram się na każdy odpowiedzieć:)